W dniu 11 stycznia 2015 roku w Hali Widowiskowo – Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 4 w Markach odbył się 23 Finał WOŚP. Wśród wspierających jego organizację znalazł się jak co roku Uczniowski Klub Sportowy „SANCHIN”. Najmłodsi zawodnicy zaprezentowali kombinacje technik w samoobronie wykorzystywanych w samoobronie, grupa średniozaawansowana wykonała formy czyli Kata a najstarsi pokazali trening z wykorzystaniem przyrządów stosowanych w Goju Ryu Karate Do. Na zakończenie demonstracji wykonano Kata Kururunfa wraz z interpretacja technik oraz Kata Sanchin.

Osobnym elementem była treningowa walka najmłodszych zawodników w pełnych ochraniaczach, mimo niewielkiego wzrostu hart ducha był ogromny co zostało nagrodzone brawami publiczności. Jako nasz wkład w 23 Finał WOŚP klub przekazał na licytację okolicznościową koszulkę, czapeczkę i ocieplacz, które szybko znalazły nabywców.

W tym miejscu w imieniu Zarządu Klubu chciałbym podziękować RODZICOM naszych zawodników, którzy pomimo niedzielnego wieczoru znaleźli czas aby przyprowadzić małych Karateka na pokaz.


Sekretarz UKS "SANCHIN"
Piotr Wysocki

 

Thursday the 21st. Copyright © Uczniowski Klub Sportowy "SANCHIN" .