W dniach 30 stycznia - 06 lutego 2016 roku w Zawoi u podnóża Babiej Góry Karateka praktykujący Goju Ryu Karate Do szkoły JUNDOKAN odbyli zintegrowane szkolenie zimowe. W trakcie tygodniowych zajęć przećwiczono Kata (formy), Gekisai Dai Ichi, Gekisai Dai Ni, Saifa, Seiyunchin, Shisochin i Sanseru. Głównym motywem obozu było Kihon-Bunkai i Renzoku-Bunkai Kata Saifa i Seiyunchin. Zajęcia prowadzili: Sensei Monika Wysocka - 4 Dan, Sensei Roman Wilmański - 3 Dan i niżej podpisany.

Oprócz zajęć sportowych wszyscy zawodnicy uczestniczyli: w ścieżce edukacyjnej Babiogórskiego Parku Narodowego, zajęciach plastyczno - technicznych, zajęciach z rękodzieła artystycznego, malowania na szkle i w zajęciach tańca nowoczesnego prowadzonych przez zawodowego instruktora tańca. Relaks po treningach zapewniały kąpiele w basenach termalnych w Białce Tatrzańskiej i Szaflarach. Wieczory umilały nam dyskoteki, karaoke, ognisko z kiełbaskami i występ regionalnej kapeli góralskiej. Ze względu na pogodę (całodniowe opady deszczu, nauka jazdy na nartach odbyła się tylko w jeden dzień).

Biorąc pod uwagę fakt, że wszystkie wyżej wymienione atrakcje odbywały się w ciągu tylko 5 dni - na nudę naprawdę nie było czasu... za rok znów wracamy do Zawoi i do Pensjonatu "MODRYS" :-)


Sekretarz UKS "SANCHIN"
Piotr Wysocki

Foto: Zespół

 

Friday the 19th. Copyright © Uczniowski Klub Sportowy "SANCHIN" .