Dnia 15 czerwca 2018r. w Hotelu Mistral odbyło się uroczyste zakończenie 10 edycji kursu pt. Bezpieczna Kobieta połączone z 10 rocznicą powstania Uczniowskiego Klubu Sportowego SANCHIN. Swoją obecnością zaszczycili nas zaproszeni goście: Burmistrz Miasta Marki Jacek Orych, Ewa Czarkowska -przedstawicielka Wydziału Promocji, Spraw Społecznych i Zdrowia, Danuta Pazikowska - Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1 w Markach, a także przyjaciele klubu. W trakcie uroczystego zakończenia Burmistrz Miasta Marki Pan Jacek ORYCH oraz Prezes UKS "SANCHIN" Monika Wysocka dokonali wręczenia certyfikatów ukończenia szkolenia wszystkim wytrwałym Paniom. GRATULUJEMY!

W zajęciach 10 edycji kursu łącznie uczestniczyło 38 kobiet z miasta Marki. Kurs odbył się w ramach współpracy z Urzędem Miasta Marki i był współfinansowany przez UM Marki.

Przez 10 lat instruktorzy UKS SANCHIN szkolili kobiety z zakresu samoobrony. Wiele z nich jest z nami od lat, czekając na kolejne edycje. Program szkoleń był opracowany na podstawie technik Karate Goju Ryu szkoły Jundokan. Miło nam było słyszeć słowa uczestniczek, że zawsze jest fajna atmosfera na zajęciach. Mam nadzieję, że kurs Bezpieczna kobieta będzie trwał kolejne 10 lat w tym samym klimacie, który stworzył sensei Piotr Wysocki, o którym pamięć nigdy nie wygaśnie i zawsze będziemy go wspominać na zajęciach.

Uczniowski Klub Sportowy "SANCHIN" został powołany do życia w dniu 28.10.2008 r. na miejsce Ośrodka Rekreacyjno - Sportowego "Sanchin". Zajęcia odbywają się w sali Szkoły Podstawowej nr 1 w Markach i w profesjonalnym DOJO ul. Pomnikowa 2A. Treningi prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów, posiadających uprawnienia państwowe wydane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Sportu, oraz przygotowanie pedagogiczne. Nasi instruktorzy posiadają także najwyższe stopnie mistrzowskie w Goju Ryu Karate Do w Polsce.

Goju Ryu jest sztuką walki w pełnym kontakcie, ale w umiejętny sposób, popartym wieloletnim doświadczeniem prowadzone są również zajęcia rekreacyjne dla dzieci. Sama nazwa klubu „SANCHIN” oznacza z języka japońskiego „trzy bitwy”, bitwę samego siebie ze swoim słabym ciałem, słabym umysłem i słabym duchem, jednym słowem w naszym klubie uczymy przełamywać własne ograniczenia…

Zapraszamy na zajęcia dzieci, młodzież i dorosłych. Wszelkie nasze aktywności można znaleźć na stronie www.karate-marki.pl


Monika Wysocka

 

Thursday the 25th. Copyright © Uczniowski Klub Sportowy "SANCHIN" .