W dniu 6 stycznia 2019 r. odbyło się wyjątkowe spotkanie poświęcone pamięci Sensei Piotra Wysockiego 7 Dan. Rodzina Jundokan Polska spotkała się na wspólnym treningu, aby uczcić pamięć Sensei Piotra w Dojo UKS SANCHIN. Jak zwykle nie zabrakło naszych przyjaciół z Płocka. Sensei Roman Wilmański 4 Dan przyjechał wraz ze swoimi uczniami, aby razem z zawodnikami z Marek wspominać naszego mistrza. Gościem specjalnym był pierwszy nauczyciel Moniki i Piotra Wysockich, Zbigniew Ruta 6 Dan karate tradycyjnego Shotokan.

W trakcie treningu przećwiczono kata Sanchin i Tensho charakterystyczne dla karate Goju Ryu, potem chętne osoby wykonały pokazy ulubionych przez siebie form dla gości nietrenujących - przyjaciół, rodziny a także przedstawicieli Oddziału Specjalnego Żandarmerii Wojskowej. Sensei Karolina Pytel-Ruta 5 Dan, wykonała kata Bassai Dai, pokazując różnice pomiędzy stylami Shotokan a Goju Ryu. Sensei Monika Wysocka 6 Dan, zademonstrowała kata Seipai.

Po treningu odbyła się prezentacja multimedialna, która pozwoliła przez chwilę wrócić myślami do początków UKS będącego dziełem Piotra i Moniki Wysockich. W tak miłej, rodzinnej atmosferze ustalono, że 6 stycznia na stałe będzie dniem wspólnego treningu. Wszystkim, którzy pomagali w organizacji tego wyjątkowego dnia, dziękujemy. Po raz kolejny pokazaliście, że UKS SANCHIN to rodzina, która się wspiera.

 


Sekretarz UKS "SANCHIN"
Grzegorz Męczyński

Foto: zespół

 

Sunday the 16th. Copyright © Uczniowski Klub Sportowy "SANCHIN" .