UKS Sanchin Letni Obóz Karate odbył się w dniach 30 czerwca - 9 lipca 2022 roku. Gdy wszyscy wróciliśmy już bezpiecznie do domów, przyszedł czas na podsumowanie naszego letniego wypoczynku.  W tym roku udaliśmy się na Mazury - do Szelig, niewielkiej miejscowości niedaleko Ełku. Mieliśmy przyjemność korzystać z gościnności Selment Resort. Malownicza okolica, bliskość jeziora oraz słoneczna pogoda towarzyszyły nam przez cały obóz.

Żaden dzień na naszych obozach nie jest nudny i nigdy nie wpadamy w rutynę. Wytrwale trenujemy i doskonalimy nasze umiejętności karate, ale przy tym przede wszystkim świetnie się bawimy.  Już na początku obozu udało nam się spacerem zwiedzić Ełk i przyjrzeć się rzeźbom władców Polski stojącym w ełckim parku. To nie jedyne miejsce, które odwiedziliśmy - wybraliśmy się także na wycieczkę do Giżycka, aby poznać historię Twierdzy Boyen.

Nie brakowało nam także sportowych wrażeń. Graliśmy w paintball, bumperball, chodziliśmy na kąpielisko i zorganizowaliśmy nasz własny Obozowy Turniej Karate. W dodatku wzięliśmy udział w Festiwalu Kolorów, bawiąc się tak, jak nigdy wcześniej.  Nie opuszczało nas nawet poczucie rytmu - tańczyliśmy na licznych dyskotekach, a podczas ogniska Sensei Asia Ratuszyńska pokazała swój muzyczny talent, umilając nam czas grą na gitarze. Ostatniego dnia odbyły się egzaminy, na których kolejni członkowie naszego klubu uzyskali stopnie mistrzowskie:

- Małgorzata Brzezińska - 1 DAN
- Barbara Górecka - 1 DAN.

Nie sposób wymienić wszystkich naszych przygód w zaledwie kilku zdaniach, ale zapewniamy, że bawiliśmy się fantastycznie. Mamy nadzieję już wkrótce zobaczyć się z Wami podczas kolejnego obozu!

Wydarzenie współfinansowane ze środków pochodzących z Urzędu Miasta Marki.


Sekretarz UKS "SANCHIN"
Grzegorz Męczyński

Foto: zespół

 

Friday the 19th. Copyright © Uczniowski Klub Sportowy "SANCHIN" .