6 stycznia w Dojo UKS Sanchin, odbył się specjalny trening poświęcony pamięci Sensei Piotra Wysockiego, 7 dan. To już 5 lat, kiedy nie ma go z nami, ale cieszy nas to, że tyle osób wciąż go pamięta i przyjeżdża na wspólne treningi w tak szczególnym dniu.

W pierwszej części dzisiejszych zajęć Sensei Szymon Giedrojć poprowadził rozgrzewkę typową dla karate Jundokan. Następnie Sensei Monika Wysocka poprowadziła trening kata Sanchin i Tensho oraz skupiła się na technice w kata Seisan. Po krótkiej przerwie Sensei Grzegorz Męczyński poprowadził bunkai do kata Seisan. Uczestnicy treningu mogli w całości zrozumieć jakże trudną formę Seisan. Oczywiście w trakcie spotkania nie zabrakło znanych wszystkim powiedzeń Sensei Piotra. Każdy z dużym zaangażowaniem pracował podczas tak wyjątkowego dnia. Po zakończeniu zajęć w Dojo, udaliśmy się wspólnie na pobliski cmentarz, aby złożyć kwiaty i znicze na grobie Sensei Piotra.

Dziękujemy Sensei Romanowi Wilmańskiemu z Płocka za przybycie wraz ze swoimi zawodnikami na tak szczególny dla nas trening i za wszystkie ciepłe słowa płynące do nas z całego świata.


Sekretarz UKS "SANCHIN"
Grzegorz Męczyński

Foto: zespół

 

Sunday the 16th. Copyright © Uczniowski Klub Sportowy "SANCHIN" .