28 października br. w naszym Dojo przy ul. Pomnikowej w Markach odbył się Mazowiecki Turniej Karate Goju Ryu. W wydarzeniu wzięli udział między innymi karateka z UKS SANCHIN oraz Płockiego Ośrodka Sportów i Sztuk Walki. Zawodnicy rywalizowali ze sobą w kilku różnych grupach wiekowych. W zależności od posiadanego stopnia (koloru pasa) zawodnicy wykonywali techniki lub kata. Wszystko odbywało się pod czujnym okiem sędziów, którzy mieli niełatwe zadanie, żeby wskazać zwycięzców. Każdy z uczestników turnieju otrzymał pamiątkowy dyplom, a ci którzy stanęli na podium zostali nagrodzeni również pucharami.

Wszystkim zawodnikom, a zwłaszcza tym, którzy w takim wydarzeniu wzięli udział po raz pierwszy, serdecznie gratulujemy odwagi! Rodzicom zaś dziękujemy za czas poświęcony w to sobotnie popołudnie.

Termin turnieju zbiegł się z wydarzeniem szczególnie dla nas ważnym. Tego dnia UKS SANCHIN obchodził swoje urodziny. To już 15 lat naszej działalności w Markach! A ponieważ żadne urodziny nie mogę się obejść bez dobrej zabawy, to dzień zakończyliśmy dyskoteką z poczęstunkiem oraz pokazem filmu z serii "Harry Potter". Po dniu pełnym wrażeń na macie w naszej sali treningowej zmęczeni karateka rozłożyli śpiwory i Dojo zamieniło się w sypialnię :-).

Prawdziwym zakończeniem weekendowej przygody był poranny trening, po którym pożegnaliśmy naszych przyjaciół z Płocka. Dziękujemy im za przyjazd i do zobaczenia na zimowym obozie :-).

Projekt był wspófinansowany ze środków z rządowego programu "Mikro granty 2" przygotowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.


Sekretarz UKS "SANCHIN"
Grzegorz Męczyński

Foto: zespół

 

Friday the 19th. Copyright © Uczniowski Klub Sportowy "SANCHIN" .