W dniach 27.01. – 02.02.2013 roku w Zawoi odbył się IV Ogólnopolski Zimowy Obóz Goju Ryu Karate Do Seiwa Kai. W trakcie pobytu u podnóża Babiej Góry przerobiono materiał techniczny do stopnia 1 kyu włącznie z naciskiem na wykorzystanie technik Kata w Goju Kumite i samoobronie. Zajęciami wypełniającymi resztę wolnego czasu były spacery po okolicy, kulig, dyskoteki oraz zajęcia plastyczno – techniczne.

Na najmłodszych największe wrażenie zrobił humorystyczny występ regionalnej kapeli góralskiej, która w formie żartów przybliżyła wszystkim zwyczaje oraz historię regionu. Osobnym punktem obozu była wycieczka do Zakopanego oraz relaksująca kąpiel w basenach termalnych w Białce Tatrzańskiej.

Grupa młodzieży i dorosłych odbyła również wycieczkę historyczną do Państwowego Muzeum Auschwitz – Birkenau. 4 godzinne zwiedzanie obozu z przewodnikiem pozwoliło przynajmniej częściowo zrozumieć ogrom tragedii tego miejsca…

Wypoczynek dzieci został zorganizowany w ramach realizacji projektu UM Marki "prowadzenie zajęć rekreacji ruchowej i samoobrony (Goju Ryu Karate Do) w roku 2013".

Przezes "SANCHIN"
Monika Wysocka

foto. zespół

Friday the 24th. Copyright © Uczniowski Klub Sportowy "SANCHIN" .